2019

Walimska Zimówka  - 3 miejsce w klasie 3 i 12 w generalce

2018

Mistrzowie Rajdowego Samochodowego Pucharu Sudetów w klasie "4"

Walimska Jesień - 1 miejsce w klasie 4 i 4 w generalce

Walimskie Lato - 3 miejsce w klasie 4

Radkowski Trakt - 2 miejsce w klasie 4 i 13 w generalce

Walimska Wiosna - 1 miejsce w klasie 4 i 6 w generalce

6 Walimska Zimówka - 1 miejsce w klasie 4 i 14 w generalce

2017

Mistrzowie Rajdowego Samochodowego Pucharu Sudetów w klasie "4"

Walimska Jesień - 2 miejsce w klasie 4 i 16 w generalce

3 Rajd Zdrojowy - 3 miejsce w klasie 4 i 9 w generalce

3 Rajd Strzelca - 1 miejsce w klasie 3 i 3 w generalce

Rajdowe Lato z OW Rzeczka - 2 miejsce w klasie 4

1 Rajd Gór Sowich - 3 miejsce w klasie 4

3 Grand Car Trophy - 6 miejsce w klasie 4

5 Walimska Zimówka - 3 miejsce w klasie 4

2016

BSK Tech Rajd Wikinga - 6 miejsce w klasie "4"

6 Rajd STEP - 5 miejsce w klasie "3"

Powerflex Walimska Jesień Rajdowa 2016 - 3 Miejsce w klasie "4"

Walimskie Lato - 3 miejsce w klasie "4"

4 KJS Uzdrowiskowe Ściganie - 2 miejsce w klasie "3"

5 KJS Bielawa - 1 miejsce w klasie "3" i 2 w generalce

4 Walimska Zimówka - 4 miejsce w klasie "4"

 

2015

Wicemistrzowie Dolnośląskiej Ligii Rajdowej w klasie "3"

4 Jugowska Barbórka - 6 miejsce w klasie "3"

KJS Bielawa - 1 miejsce w klasie "4"

2 Kudowa Rally - 5 miejsce w klasie "3" i 15 w generalce

5 Rajd STEP - 1 miejsce w klasie "3" i 2 w generalce

35 Kryterium Kamionki - "3" miejsce w klasie 4

2 Rajd Strzelca - 2 miejsce w klasie "3" i 4 w generalce

3 KJS Uzdrowiskowe Ściganie - 2 miejsce w klasie "3"

3 KJS Bielawa - 2 miejsce w klasie "3" i 5 w generalce

3 Walimska Zimówka 2015 - 9 miejsce w klasie "4"

 

2013

Mistrzowie Walimski Konkurs Samochodowy 2013

Mistrzowie Gór Sowich 2013

Walimska Jesień 2013 - 1 miejsce w klasie "2"

30 Kryterium Kamionki - 2 miejsce w klasie "2"

29 Kryterium Kamionki - 2 miejsce w klasie "2"

28 Kryterium Kamionki - 1 miejsce w klasie "2"

Walimska Wiosna - 1 miejsce w klasie "2"

 

2012

Wicemistrzowie Gór Sowich 2012

27 Kryterium Kamionki - 1 miejsce w klasie "2"

Walim Trophy - 1 miejsce w klasie "2"

 

2009

Niskie Łąki Cup 2009 - 3 miejsce w klasie "1"

 

2002

Rajd Żarowski - 4 miejsce w klasie "1"

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież