Jak powstał nasz team :)


Historia naszego teamu zaczyna się w 2001 roku, dzięki dwóm Panom, zapaleńcom, Jarosław Niedźwiecki ( Jaro, Maniek ) który miał marzenia żeby startować w rajdach:) i Roman Romelczyk ( Romel ) który miał głowę, sprzęt i warunki do szykowania-budowania-naprawiania pojazdów które powstały przez te wszystkie lata w ROMEL-MOTORSPORT :), a do tego jeszcze przez wiele lat był pilotem Jarka.

Załoga Niedźwiecki/Romelczyk startowała wspólnie do 2011 roku (do 2004 roku jako Niedźwiecki-Romelczyk Rally Team). W latach 2004-2009 była dłuższa przerwa a w 2009 roku wraz z nową rajdówką powstał DUO Rally Team, nazwę biorąc od głównego sponsora P.H.U DUO s.c. Materiały Samoprzylepne.


W 2011 roku przyszły duże zmiany, powstały dwie osobne załogi, a tym samym zmieniła się nazwa teamu. Po wielu latach Romel postanowił sam zostać kierowcą, na fotelu pilota zasiadł szwagier- Grzesiek Galiczyński. Na prawym u Jarka miał zasiąść Łukasz Tracz (Johnny),  nie zdążył, ponieważ zbudował swoje auto i zaczął starty z  Mariuszem Mikołajcem (Marian), wtedy Jaro zaczął wspólne starty z Krzyskiem Siermińskim (Kysio), który w połowie 2014 roku ze swoim bratem , Tomkiem Siermińskim (Tomi) stworzył własną załogę, i tak u boku Jarka zasiadł jego szwagier-Mirosław Jakubowski (Mały).


Nowa nazwa teamu powstała z pierwszych liter głównych założycieli JA-Jaro, RO-Romel, czyli JA-RO Rally Team i tak jest do dziś….:)