2010

20.Kryterium Kamionki, 20.06.2010

19 Kryterium Kamionki, 16.05.2010
Pogoda na miejscu przywitała wszystkich chmurami i obawą o opady deszczu. W klasie standartowo kolega "Awers" w swojej 900-tce, Maniek i Romel od razu z myślą że będą znowu na drugim miejscu przygotowywali się do pierwszego podjazdu. 3..2..1..start.... >>>>

DAWCA:)

Dzięki wsparciu naszego głównego sponsora, firmy DUO, w listopadzie został zakupiony Cinquecento Sporting (czytaj: dawca organów).

Rozbiórką w pełni zajął się Jarek z naszym Menadżerem…ojj się działo.

Silnik z powyższego dawcy, będzie wykorzystany do budowy nowego mocno pogrzebanego serca  dla naszego rajdowego wozidełka – co do skrzyni biegów również mamy plany, ale wszystko okaże się po rozbiórce.

Pozostałe części / podzespoły zostały zdemontowane na tzw.  usuwanie potencjalnych skutków treningów.

Co do nadwozia… hm… jak to napisać?... jakby rdza miała skrzydła a dziury po niej dodawały mocy to byłby to najszybszy latający samochód na ziemi:) no i dlatego wylądował na złomowisku.

Wracając do tematu serducha, silnik został rozebrany na części pierwsze, każda z poszczególnych części przeszła dość ostrą weryfikacje ( ISO ROMEL) – ze względu na pewne ograniczenia sprzętowe, wałek z głowicą został oddany do zaprzyjaźnionego warsztatu HEINRICH TUNING, w którym zostaną dokonane dość poważne przeróbki – wszystko wg naszych potrzeb.

Poniżej foto-story z rozbiórki…:)