2011

Podziękowania

W związku z tym że sezon rajdowy 2011 dobiega końca, zespół JA-RO Rally Team (dawniej DUO Rally Team) składa serdeczne podziękowania dla naszych sponsorów, bez których przygotowanie auta, możliwość wystartowania i wygrania dwóch rajdów w tym roku nie byłoby możliwe>>>>

 

Drobna awaria:)

Wczoraj Jarek pojechał przewietrzyć samochód, po kilku minutach jazdy na prostym odcinku drogi, przy około 120km/h, maska spotkała się z szybą:) Tak dla wyjaśnienia zapinki przed wyjazdem były zapięte, tylko są już zbyt luźne i podczas jazdy się odpięły. Szybka akcja z wymianą szyby(na szczęście była w zapasie), Romel z buta potraktował maskę i można było wyjechać ponownie:) poniżej fotki CC z wkomponowaną maską w szybie.

>>>>GALERIA<<<<

Kolejne auto w teamie:)

I mamy kolejne auto w teamie, nasz etatowy "manager" został szczęśliwym posiadaczem czerwonego "eleganta" z 99 roku. Już na pierwszy strzał zostało zrobione zawieszenie i zamontowane kubełki z pasami. Łukasz odbył już pierwsze jazdy na placu. O postępach prac będziemy informować na bierząco. Przepraszamy za jakość zdjęć, zostały wykonane telefonem:)

 

>>>>GALERIA<<<<

Romel trenuje:)

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z treningu jaki Romel odbył w okolicach Strzelina na początku grudnia.

Chłopaki czekają teraz na śnieeeeeg:):):)

>>>>GALERIA<<<<

Wizyta w Przewornie:)

 

W dniach od 30.09 do 2.10.11 nasze autko stało jako reklama u jednego z naszych sponsorów Stacja Paliw Zbyszko Przeworno, zainteresowanie było duże, zwłaszcza wśród dzieci:) myślę, że kiedyś powtórzymy akcję. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

>>>>GALERIA<<<<

Strona 1 z 5