2012

Podziękowania

Sezon 2012 już za nami, z tej okazji załoga w składzie Jarosław Niedźwiecki/Krzysztof Siermiński składa serdeczne podziękowania dla sponsorów, dzięki pomocy których udało się zdobyć tytuł Mistrza Gór Sowich 2012, szczególnie dla:

P.H.U. DUO S.C. Materiały Samoprzylepne, Radwanice

Stacja Paliw Zbyszko, Przeworno....>>>>

Opowieści dziwnej treści:), BEZ CENZURY!!!+18

Zapraszamy do obejrzenia klipu zebranych dziwnych sytuacji z wnętrza rajdówki mijającego sezonu 2012 załogi Niedźwiecki-Siermiński, nie do końca cenzuralnych, dzieciom nie polecamy:)

Spotkanie ze słupem:)

Nie tak dawno przy okazji pierwszego w tym roku śniegu dwaj napaleńcy Jaro i Romel wymyślili sobie, że lotnisko w Skarbimierzu będzie dobrym miejscem na spalenie trochę temperamentu oraz ogumienia… Po pojawieniu się na miejscu… dłuuuga droga:) całe 35km w deszczu ze śniegiem bez ogrzewania i zaparowanymi szybami – ani jeden ani drugi nie wpadł na pomysł aby coś takiego jak nagrzewnica mogła dostać pozwolenie na instalację w ich autach.>>>>

Nowe zawieszenie do "Cieniasa":)

Dzięki pomocy naszego głównego sponsora,

firmy P.H.U. DUO S.C. Materiały Samoprzylepne, Jaro zakupił w końcu swoje upragnione zawieszenie Bilstein B6 z regulacją wysokości, tzw. "gwint".Powyższy fakt dość mocno cieszy,  ponieważ Bilstein wycofał się z produkcji tych amortyzatorów już jakiś czas temu, a zdobyć używane graniczy z cudem… no i właśnie cud się stał:) Nowy zawias już został przetestowany, niebawem filmik z testów. Jeszcze raz podziękowania dla sponsora:)

27 Kryterium Kamionki, 30.09.12

Ostatniego dnia września zespół JA-RO Rally Team zjawił się na 3-iej i zarazem ostatniej eliminacji Kryterium Kamionki w tym roku. W klasie 2 zapowiadała się ciekawa walka pomiędzy Jarkiem i Romkiem, a i Johnny w poprawionym maluszku chciał kręcić coraz lepsze czasy.>>>>

Więcej artykułów…

Strona 1 z 4