2014

Podsumowanie i podziękowania:)

Mijający rok 2014 skłania nas do podsumowań i podziękowań, a ten był pełen zmian, wzlotów i upadków w naszym teamie, poczytajcie >>>>

Czas na zmiany :)

Tym razem tylko kosmetyczne, jak wiadomo poprzednie logo nijak się miało do stanu faktycznego:) więc postanowiliśmy je zmienić, a oto efekt:) mamy nadzieję że się podoba.

Walimska Jesień 2014 - zapowiedź

Zapraszamy w najbliższą sobotę (04.10.14) do Walimia na imprezę Walimska Jesień 2014, tym razem zawodnicy będą mieli okazję przejechać patelnie walimskie w odwrotnym kierunku jak to do tej pory miało miejsce, będzie to całkiem nowa konfiguracja odcinka, który będzie przejeżdżany 4-krotnie. Do imprezy zgłosiły się dwie załogi JA-RO Rally Team, Jaro/Mały w BMW E36 oraz Kysio/Tomi w Peugeot 206. Więcej informacji o zawodach znajdziecie tutaj.

Zapraszamy do kibicowania:)

32 Kryterium Kamionki-zapowiedź

Już jutro rusza kolejna, 32 edycja Kryterium Kamionki w których wystartuje tylko jedna załoga z JA-RO Rally Team, Kysio i Tomi w Peugeot 206. Romel jeszcze pauzuje, a Jaro nie zdążył odbudować auta po Rajdzie Strzelca.

Plan……. dojechać do mety i zebrać kolejne doświadczenia.

Życzymy chłopakom powodzenia i zapraszamy do kibicowania.

Johnny zawiesza starty

Mamy smutną wiadomość dla kibiców naszego czerwonego "potfora", w związku z pewnymi zmianami w życiu Łukasza:), załoga maluszka oficjalnie zawiesza dalsze starty. Auto zostało sprzedane, mamy nadzieję że poszło w dobre ręce i narobi jeszcze zamieszania na nie jednych zawodach. Planów na przyszłość na razie nie znamy, ale jeżeli coś się pojawi na horyzoncie, na pewno poinformujemy na naszej stronie.

fot. Ryszard Szumny

Strona 1 z 4