2016

Podsumowanie Sezonu 2016

Zbliża się koniec roku, sezon rajdowy dla naszych załóg już się zakończył, więc przyszedł czas na podsumowanie startów. :) Zapraszamy.

 

 

 

 

 

fot. Bartek Żywarski

Zimowy finał DLR:)

4 grudnia odbyła się finałowa runda Dolnośląskiej Ligi Rajdowej, 5 Jugowska Barbórka, w której wystartowała jedna załoga JA-RO Rally Team, jak sobie poradziła i w jakich warunkach przyszło im się ścigać, poczytajcie…

 

 

 

 

fot. Paweł Wawrzyn

Rajd Wikinga, zapowiedź nowości…

W dniach 5-6 listopada odbył się BSK Tech Rajd Wikinga, 4 runda Amatorskiego Rajdowego Pucharu Ziemi Zachodniej 2016, który nie był planowany w kalendarzu naszego team-u, ale był pewną nowością i zapowiedzią zmian w nadchodzącym sezonie 2017. Ciężkie warunki, nowe i wymagające odcinki zapowiadały ciekawą walkę, kto się podjął tego wyzwania i jak poszło, poczytajcie…

 

 

 

fot. Paweł Wawrzyn

6 Rajd STEP za nami.

W dniu 23.10.16 odbyła się 5-ta, przedostatnia runda Dolnośląskiej Ligii Rajdowej, 6 Rajd STEP. Impreza zorganizowana przez Amator Rally w zastępstwie za odwołane zawody w Kudowie Zdrój. W zawodach mogliśmy zobaczyć nasze dwie załogi, obie ukończyły, ale w jakim stylu:)

 

 

 

 

fot. Paweł Wawrzyn

Walimska Jesień, mamy mistrza w RWD:)

W październikową niedzielę (02.10.16) zorganizowana została impreza pod nazwą „Powerflex.pl Walimska Jesień Rajdowa 2016”, była to finałowa runda Rajdowego Samochodowego Pucharu Sudetów, do której zgłosiły się wszystkie nasze załogi, a jak im poszło…. poczytajcie :)

 

 

 

 

fot. Jadwiga Gajb

Strona 1 z 3