2017

Podsumowanie sezonu 2017

Mija kolejny rok, udany rok... chcieliśmy Wam przedstawić krótkie podsumowanie tego co się wydarzyło w tym mijającym sezonie 2017.

Mamy mistrzów RSPS:)

I nadszedł ten dzień, 1 października odbyła się Walimska Jesień Rajdowa, finałowa runda Autoracing.pl Rajdowego Samochodowego Pucharu Sudetów. Organizator zafundował nowy, jak się okazało bardzo wymagający odcinek. Jak poradziły sobie nasze etatowe załogi, poczytajcie…

 

 

 

fot. Paweł Wawrzyn

Rościszów po raz pierwszy:)

17 września odbył się 1 Wyścig Górski FREZOWANIE.Pro, pierwsza impreza wzorowana na Górskich Samochodowych Mistrzostwach Polski (GSMP) zorganizowana przez Bielawską Grupę Motosport. Do pokonania był słynny odcinek, który w poprzednich latach był „jechany” w GSMP, pierwszy raz użyty w amatorskiej imprezie…. Rościszów.

 

fot. Marcin Jagiellicz

Czy Lądek udało się odczarować ?

Tydzień po Rajdzie Strzelca nasz team pojawił się na 3 Rajdzie Zdrojowym, który odbył się w Lądku Zdrój. Organizatorem był klub Rajdowa Kotlina, który po raz kolejny stanął na wysokości zadania, szykując szybki i zarazem techniczny rajd. Dla przypomnienia to właśnie na tym „terenie” w  lutym tego roku, Załoga Fiesty zakończyła 2 Zimowy Rajd Zdrojowy w przysłowiowych rząplach…. ale tym razem, przyjechali żeby odczarować ten rajd, jak im poszło, zapraszamy do lektury:)

Fot. Paweł Wawrzyn

Nasi na podium:)

Po rocznej przerwie na nasze podwórko powrócił Rajd Strzelca, to już 3 edycja, która w tym roku była również 3 rundą Dolnośląskiej Ligii Rajdowej. Organizacji rajdu po raz kolejny podjął się Jarek Pawlik z pomocą chłopaków z Walim Rajdowy. Tym razem do pokonania było 12 prób, gdzie były zlokalizowane i jak poszło naszym zawodnikom, poczytajcie…

 

fot. Paweł Wawrzyn

Strona 1 z 3