2017

Rajdowe Lato

Jeszcze nie opadły emocje po 1 Rajdzie Gór Sowich, a już 27-28 maja masz team pojawił się w Walimiu na 3 rundzie Autoracing.pl Rajdowego Samochodowego Pucharu Sudetów pod nazwą „Rajdowe Lato z OW Rzeczka”. Które z załóg JA-RO Rally Team wystartowały i jak sobie poradziły, zapraszamy do lektury:)


Fot. Paweł Wawrzyn

Burzowe Góry Sowie

W dniach 13-14 maja w Pieszycach odbyła się 2 runda Amatorskiego Rajdowego Pucharu Ziemi Zachodniej, 1 Rajd Gór Sowich. Organizatorem była Bielawska Grupa Motosport, zawodnicy do pokonania mieli około 40km oesowych na słynnych trasach mistrzostw Polski, które z naszych załóg wystartowały i jak im poszło, poczytajcie :)

Grand Car inny niż poprzednie

W dniu 25 marca br. odbyła się druga runda Autoracing.pl RSPS, 3 Grand Car Trophy, w której wystartowały nasze dwie etatowe załogi. Trasa została wydłużona i odwrócona, pogoda też się odwróciła i pierwszy raz na Grand Car było piękne słoneczko :)fot. Paweł Wawrzyn

Pechowy Rajd Zdrojowy

W dniach 25-26 luty odbył się 2 Zimowy Rajd Zdrojowy, pierwsza runda Amatorskiego Rajdowego Pucharu Ziemi Zachodniej (ARPZZ), niestety dla jednej z załóg ten rajd zakończył się pechowo, dla drugiej wręcz przeciwnie, poczytajcie….

 

 

 

fot. Puchalski Rally Foto

Rozpoczęcie sezonu 2017

22.01.2017 odbyła się pierwsza runda Autoracing.pl RSPS 2017 (Rajdowy Samochodowy Puchar Sudetów), czyli popularna Walimska Zimówka, to już piąta edycja, która po raz kolejny była nie tylko z nazwy zimowa :). Które z naszych załóg wystartowały i jak im poszło, poczytajcie :)
fot. Paweł Wawrzyn

Więcej artykułów…

Strona 2 z 3