2018

Podsumowanie sezonu 2018

Jak co roku o tej porze przychodzi czas na podsumowanie zmagań naszych załóg w mijającym sezonie 2018, dla jednych bardziej udany, dla innych mniej, ale obyło się bez większych strat materialnych.

Walimski finał RSPS 2018

13-14 Października, w Walimiu, odbyła się finałowa runda RSPS, Walimska Jesień. Jak przystało na finałową rundę, organizator przygotował bardzo ciekawe odcinki, do tego w formie zapętlonej. Na tym rajdzie miały się rozstrzygnąć tytuły mistrzowskie w poszczególnych klasach, jak później przeczytacie były wzloty i upadki. Kto, co i jak?.....

 

 

Fot. Dyziek Krzyżanowski

4 Rajd Strzelca

Co roku nasze załogi czekają na ten rajd, nasz domowy, już 4 Rajd Strzelca. Organizacji jak zawsze podjął się Jarosław Pawlik wraz z grupą Walim Rajdowy. W zawodach pojawiły się dwie załogi JA-RO Rally Team i obie ukończyły, a jak to wyglądało krok po kroku, zapraszamy….

BSK Tech Jodłownik

Na początku lipca odbył się  BKS Tech Wyścig Górski, druga z trzech rund organizowanych przez BGM Bielawa na 3 znanych z rajdów przełęczach, Kamionki, Jodłownik, Rościszów. W zawodach mogliśmy zobaczyć tylko jedno auto z JA-RO Rally Team. Kto wystartował i jak poszło, poczytajcie….

 

Fot. Marek Malinowski

Walimskie Lato 2018

2-3 czerwca odbyła się 3 runda MSP RSPS, Walimskie Lato 2018. Organizator po raz kolejny przygotował ciekawy odcinek, jak się okazało dość mocno techniczny o czym przekonało się kilka załóg. Nasz team reprezentowały dwie załogi, Romel/Galu w Fordzie Fiesta i Jaro/Mały w BMW. Jak im poszło, poczytajcie.

 

Fot. Darek Lachowicz

Strona 1 z 2