2019

Walimska Wiosna - 2 miejsce w klasie RWD Open i 5 w generalce

7 Walimska Zimówka - 2 miejsce w klasie RWD Open i 10 w generalce

2018

Mistrzowie  Rajdowego Pucharu Ziemi Zachodniej w klasie "RWD Open"

2 Vice-mistrzowie Rajdowego Samochodowego Pucharu Sudetów w klasie "RWD Open"

3 Rajd Wikinga - 1 miejsce w klasie RWD i 5 w generalce

4 Rajd Strzelca - 2 miejsce w klasie V i 2 w generalce

BSK Tech Jodłownik - 2 miejsce w klasie RWD i 3 w generalce

Walimskie Lato - 1 miejsce w klasie RWD Open i 2 w generalce

Radkowski Trakt - 1 miejsce w klasie RWD Open i 6 w generalce

6 Walimska Zimówka - 1 miejsce w klasie RWD Open i 27 w generalce

2017

Mistrzowie Amatorskiego Rajdowego Pucharu Ziemi Zachodniej w klasie "RWD Open"

Mistrzowie Rajdowego Samochodowego Pucharu Sudetów w klasie "RWD Open"

2 Rajd Wikinga - 1 miejsce w klasie RWD Open i 6 w generalce

Walimska Jesień - 1 miejsce w klasie RWD Open i 5 w generalce

1 Wyścig Górski Frezowanie.pro - 1 miejsce w klasie RWD Open i 6 w generalce

3 Rajd Zdrojowy - 1 miejsce w klasie RWD Open i 2 w generalce

3 Rajd Strzelca - 1 miejsce w klasie 5 i 1 w generalce

Rajdowe Lato z OW Rzeczka - 1 miejsce w klasie RWD Open i 1 w generalce

1 Rajd Gór Sowich - 1 miejsce w klasie RWD Open

3 Grand Car Trophy - 1 miejsce w klasie RWD Open

2 Zimowy Rajd Zdrojowy - 1 miejsce w klasie RWD Open

5 Walimska Zimówka - 1 miejsce w klasie RWD Open

2016

Mistrzowie Rajdowego Samochodowego Pucharu Sudetów w klasie "RWD Open"

Wicemistrzowie Dolnośląskiej Ligi Rajdowej w klasie 5

5 Jugowska Barbórka - 5 miejsce w klasie 5

6 Rajd STEP - 1 miejsce w klasie "5" i 1 w generalce

Powerflex Walimska Jesień Rajdowa 2016 - 2 Miejsce w klasie "RWD Open"

KJS Park Smaków - 1 miejsce w klasie "5" i 2 w generalce

Walimskie Lato - 1 miejsce w klasie "RWD Open"

4 KJS Uzdrowiskowe Ściganie - 3 miejsce w klasie "5"

3 Grand car Trophy - 1 miejsce w klasie "RWD Open"

5 KJS Bielawa - 2 miejsce w klasie "5" i 4 w generalce

4 Walimska Zimówka - 1 miejsce w klasie "RWD Open"

2015

2 Kudowa Rally - 3 miejsce w klasie "5" i 9 w generalce

5 Rajd STEP - 4 miejsce w klasie "5" i 6 w generalce

35 Kryterium Kamionki - 10 miejsce w klasie "6"

2 Rajd Strzelca - 1 miejsce w klasie "RWD" i 3 w generalce

34 Kryterium Kamionki - 6 miejsce w klasie "6"

3 Walimska Zimówka 2015 - 9 miejsce w klasie "6"

2014

Rajdowe Mistrzostwa Wrocławia 8 runda - 6 miejsce w klasie "RWD"

Walimska Jesień 2014 - 9 miejsce w klasie "6"

1 Rajd Strzelca - 2 miejsce w klasie "5" i 2 w generalce

1 Fregata Trophy - 11 miejsce w klasie "5"

Walimska Zimówka 2014 - 17 miejsce w klasie "5"

2013

Walimska Jesień 2013 - 18 miejsce w klasie "5"

30 Kryterium Kamionki - 16 miejsce w klasie "5"

Walimska Zimówka 2013 - 1 miejsce w klasie "2"

2012

Mistrzowie Gór Sowich 2012 w klasie "2"

27 Kryterium Kamionki - 2 miejsce w klasie "2"

Walim Trophy 2012 - 2 miejsce w klasie "2"

26 Kryterium Kamionki - 2 miejsce w klasie "2"

25 Kryterium Kamionki - 1 miejsce w klasie "2"

2011

Walim Trophy 2011 - 1 miejsce w klasie "2"

24 Kryterium Kamionki - 1 miejsce w klasie "2"

2010

Wicemistrzowie Gór Sowich 2010 w klasie "1"

20 Kryterium Kamionki - 2 miejsce w klasie "1"

19 Kryterium Kamionki - 2 miejsce w klasie "1"

2009

Niskie Łąki CUP 2009 - 2 miejsce w klasie "1"

18 Kryterium Kamionki - 1 miejsce w klasie "1"

2003

Wicemistrzowie Pucharu Automobilklubu Sudeckiego w klasie "1"

5 Rajd Skody - 1 miejsce w klasie "1"

Rajd Świdnicki - 3 miejsce w klasie "1"

Rajd Bielawski - 1 miejsce w klasie "1"

Kobierzyckie Lato - 4 miejsce w klasie "1"

Kryterium Kamionki - 1 miejsce w klasie "1"

Rajd Wielkiej Sowy - 3 miejsce w klasie "1"

2002

Rajd Bielawski - 6 miejsce w klasie "1"

Rajd Strzeliński - 3 miejsce w klasie "1"

2001

Rajd Skody - 8 miejsce w klasie "1"

Rajd Sobótka- 13 miejsce w klasie "1"

Rajd Bel-Pol- 8 miejsce w klasie "1"

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież